Villa İlkem Evi

Villa İlkem Evi

Villa İlkem Evi, Fethiye’nin Kayaköy mevkiinde bulunan villamızdır. Oldukça küçük bir bahçesi ve teras kısmında yer alan kullanım alanı sayesinde standart donanıma sahip olup araçsız konaklama imkanına sahiptir.

Yemyeşil bahçe içerisinde konumlanan villamız maksimum 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Yatak odası içerisinde bir adet çift kişilik yatak ve ebeveyn banyosu bulunurken salon içerisinde açık mutfak-salon, klima ve TV mevcuttur.

Villamızın bahçesinde jakuzi yer almaktadır.

Villamızın yanında konumlanan Villa Bendis ve Villa Gayem yer almaktadır. Takvimlerinde müsaitlik olduğu takdirde villaları aynı anda kiralama imkanınız bulunmaktadır.

Not: Salonda yer alan klima yatak odasına da etkisini göstermektedir.

Not 1: Bayramlarda en kısa kiralama süreleri 5 gecedir. Minimum konaklama süresinin altındaki tüm rezervasyonlarda 250,-TL temizlik ücreti talep edilir.

Not 2: Villamızın jakuzi boyutu 4m x 3m olup serinleme havuzu özelliğine sahiptir.

*** Not 3 : Villamızda Bulaşık Makinası bulunmamaktadır.***

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu eve özgü değildir, kışın faal olan tüm evlerde bulunmaktadır.

Müsaitlik durumu ve kiralama için lütfen tıklayınız.